Kancelaria Doradztwa Podatkowego MJN – doradztwo podatkowe, outsourcing kadrowy i księgowy. główna. o nas. usługi. publikacje. referencje. nowości. partnerzy. kontakt.
Copyright © 2011 - MJN
o nas usługi publikacje nowości kariera partnerzy kontakt
Kancelaria Doradztwa Podatkowego MJN – doradztwo podatkowe, outsourcing kadrowy i księgowy. Polityka poufności.
Strona może korzystać z plików cookies
w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Poznańskie Dni Przedsiębiorczości 24-25.04. 2013r.

Kwiecień upłynął pracownikom Kancelarii MJN bardzo pracowicie. Wszystko za sprawą udziału w III edycji Targów Przedsiębiorczości w ramach Poznańskich Dni Przedsiębiorczości, które odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 24-25 kwietnia 2013 roku. Nasza firma miała okazję zaprezentować się w strefie Doradztwa i Obsługi Biznesu, gdzie nasi pracownicy udzielali porad aktualnym przedsiębiorcom oraz osobom zainteresowanym założeniem działalności gospodarczej w zakresie optymalizacji finansów firmy i wyborze odpowiedniej formy opodatkowania.

Wszystkim chętnym udostępniliśmy mini poradnik „Jak założyć jednoosobową działalność gospodarczą” opracowany specjalnie na Targi Przedsiębiorczości przez naszych pracowników. Zawiera on wiele cennych wskazówek dotyczących prowadzenia własnej firmy.

Poza doradztwem nasi pracownicy brali udział w panelach dyskusyjnych i prezentacjach. Jednym z prelegentów na Małym Ringu była pani Joanna Korcz, Specjalista ds. kadrowo-płacowych i Małej Księgowości w Kancelarii MJN.

Dzięki udziałowi w Targach Przedsiębiorczości mieliśmy okazję nawiązać wiele cennych kontaktów i znajomości zarówno
z przedsiębiorcami oraz innymi wystawcami. Dlatego też nasza Kancelaria planuje udział w przyszłorocznej edycji wydarzenia, w tym w cyklu wykładów w ramach Forum Gospodarczego.