Kancelaria Doradztwa Podatkowego MJN – doradztwo podatkowe, outsourcing kadrowy i księgowy. główna. o nas. usługi. publikacje. referencje. nowości. partnerzy. kontakt.
Copyright © 2011 - MJN
o nas usługi publikacje nowości kariera partnerzy kontakt
Kancelaria Doradztwa Podatkowego MJN – doradztwo podatkowe, outsourcing kadrowy i księgowy. Polityka poufności.
Strona może korzystać z plików cookies
w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Udział Kancelarii Podatkowej MJN w konferencji BZWBK

21 lutego bieżącego roku Kancelaria Podatkowa MJN wzięła udział w zamkniętej konferencji „Nowoczesne techniki w biznesie” zorganizowanej przez Bank BZWBK.


Więcej >>


Warsztaty piernikowe/Piernikowe szaleństwo w MJN

Tuż przed Bożym Narodzeniem 2013 pracownicy Naszej Kancelarii mieli okazję spróbować swoich sił w cukiernictwie artystycznym, biorąc udział w niezwykłym wydarzeniu, jakim były warsztaty tradycyjnego dekorowania pierników świątecznych.


Więcej >>


Poznańskie Dni Przedsiębiorczości 24-25.04. 2013r.

Kwiecień upłynął pracownikom Kancelarii MJN bardzo pracowicie. Wszystko za sprawą udziału w III edycji Targów Przedsiębiorczości w ramach Poznańskich Dni Przedsiębiorczości, które odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 24-25 kwietnia 2013 roku.


Więcej >>MJN - jeden ze sponsorów IV Międzynarodowej Konferencji z cyklu „Podatki Bez Granic”

W dniach 26-28 października 2012r. odbyła się w Poznaniu IV Międzynarodowa Konferencja z cyklu „Podatki Bez Granic”, organizowana przez Wielkopolski, Dolnośląski, Lubuski i Zachodniopomorski Oddział Krajowej Izby Doradcow Podatkowych jak również Izby Doradców Podatkowych w Brandenburgii i w Berlinie.

Więcej >>IV Międzynarodowa Konferencja z cyklu „Podatki Bez Granic”

Prelekcje podczas Konferencji zostaną poprowadzone przez znakomitych wykładowców oraz zaproszonych Gości.

Więcej >>


Doradca podatkowy w MJN

Do grona doradców podatkowych Kancelarii Doradztwa Podatkowego Mjn Sp. z o.o.  dołączył Krzysztof Tomczak – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Krzysztof został wpisany na listę doradców podatkowych prowadzoną przez Krajową Radę Doradców Podatkowych z numerem 11917.

Gratulujemy!


II Morskie Regaty Żeglarskie PKPP Lewiatan

Kancelaria Doradztwa Podatkowego MJN uczestniczyła w II Morskich Regatach Żeglarskich organizowanych przez PKPP Lewiatan. Nasza Kancelaria wraz z pozostałymi Firmami tworzyła załogę „ Wielkopolski Związek Pracodawców Prywatnych”.

Więcej >>


Najważniejsze zmiany podatkowe w 2012 roku

Więcej >>


RZECZPOSPOLITA 05.11.2011

Auto z kratką warto zatankować za zachodnią granicą

Niemiecki fiskus zezwala na odliczenie VAT od paliwa do wszystkich typów samochodów służących działalności gospodarczej. Przygranicznym przedsiębiorcom może się więc opłacić zakup paliwa za Odrą i wystąpienie o zwrot zapłaconego tam VAT za pośrednictwem polskiego urzędu skarbowego…

Więcej >>Pobierz Adobe Reader