Kancelaria Doradztwa Podatkowego MJN – doradztwo podatkowe, outsourcing kadrowy i księgowy. główna. o nas. usługi. publikacje. referencje. nowości. partnerzy. kontakt.
Copyright © 2011 - MJN
o nas usługi publikacje nowości kariera partnerzy kontakt
Kancelaria Doradztwa Podatkowego MJN – doradztwo podatkowe, outsourcing kadrowy i księgowy. Polityka poufności.
Strona może korzystać z plików cookies
w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

KADRY I PŁACE

Oferta Kancelarii Doradztwa Podatkowego MJN w zakresie outsourcingu kadrowo-płacowego skierowana jest przede wszystkim do małych i średnich Przedsiębiorców, którzy mają świadomość, że obsługa kadr i płac musi być prowadzona z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i z zachowaniem wymaganych terminów. Powierzając Kancelarii MJN świadczenie takich usług, Klienci zyskują gwarancję całkowitej poufności, redukcję kosztów i dostosowanie do indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

W skład zespołu kadrowo-płacowego wchodzą specjaliści w dziedzinie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, którzy łączą doskonałą znajomość prawa
z praktyką w kontaktach z organami skarbowymi. Dostęp do najnowszych opracowań prawnych, bieżące szkolenia pracowników oraz obszerna wiedza informatyczna gwarantują profesjonalizm, rzetelność świadczonych usług.

Usługi świadczone przez Kancelarię Doradztwa Podatkowego MJN to usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnej cenie z zachowaniem poufności danych osobowych.OFERUJEMY PAŃSTWU:

Joanna Korcz

jkorcz@mjn.pl