Kancelaria Doradztwa Podatkowego MJN – doradztwo podatkowe, outsourcing kadrowy i księgowy. główna. o nas. usługi. publikacje. referencje. nowości. partnerzy. kontakt.
Copyright © 2011 - MJN
o nas usługi publikacje nowości kariera partnerzy kontakt
Kancelaria Doradztwa Podatkowego MJN – doradztwo podatkowe, outsourcing kadrowy i księgowy. Polityka poufności.
Strona może korzystać z plików cookies
w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Kancelaria MJN to firma przyjazna Mamom


Kobiety stanowią trzy czwarte zespołu MJN, z czego około połowa to aktywne zawodowo Mamy. Wiemy, jak trudno jest pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową, doceniając jednocześnie dodatkowe atuty pracowników będących rodzicami. Jesteśmy więc firmą przyjazną rodzinie. Dzięki możliwości pracy zdalnej i nienormowanego czasu pracy nasi pracownicy mogą realizować się zawodowo, nie zaniedbując jednocześnie rodziny. Takie ułatwienia są korzystne zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Przekonaliśmy się wielokrotnie, że obdarzony zaufaniem i zadowolony Pracownik jest bardziej efektywny i oddany firmie. Dajemy równe szanse zawodowe przedstawicielom obydwu płci!„Dzieci bardziej niż inni potrzebują mieć zupełną pewność, że są kochane przez tych, którzy mówią, że je kochają”


Quoist MichelCo nas wyróżnia Wartości, którymi się kierujemy CSR - Corporate Social Responsibility Kancelaria MJN firma przyjazna Mamom Nowoczesne podejście do Pracownika Dla kogo i jak pracujemy Członkostwo
folder on-line